bootstrap carousel

Výhody & vlastnosti Boa®

Po celém světe je již více než 25 milionů produktů vybavených patentovaným Boa®-systémem. Systém je k dispozici ve třech různých konfiguracích pro integraci do širokého sortimentu výrobků. Boa® systém poskytuje výrazně zlepšenou úroveň pohodlí spolu s maximální odolností, nízkou hmotností, rychlou a pohodlnou obsluhu.
Spolehlivost Boa®

Převratný patentovaný systém uzavírání obuvi za pomocí ocelového lanka,  nylonových vodičů a mechanického navijáku. Boa® uzávěr zaručuje maximální trvanlivost, spolehlivost a pevnost. Po uzavření, systém zaručuje trvalou stabilizaci s jemným laděním.

Retina ready

Boa® uzavírací systém zajišťuje dokonale padnoucí, jednoduchý systém s pouhým otočením knoflíku, ovládaný pouze jednou rukou.

Totally responsive

Převratný Boa® uzávěr šetří čas, uzavírání je pohodlné, rychlé, s jemným dotažením. Boa® šetří čas, otevření a zpětné uzavření systému je v řádech sekund.

Sharp solutions

Boa® uzávěr odolává působení vody, bláta, špíny a ledu. Je vyroben z prvotřídní letecké nerezavějící oceli. Pevnost Boa® lanka, v přepočtu na jeden gram, překonává pevnost oceli výzbroje tanku.